Podstawą pokoju wielofunkcyjnego są odpowiednio dobrane meble. Przydatne są one również w niewielkich pomieszczeniach, w których przestrzeń musi być w pełni wykorzystana. Obecnie producenci oferują nowoczesne rozwiązania w zestawach meblowych. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Jeśli pokój dzielony jest przed dwie osoby, dobrym rozwiązaniem jest zakup łóżka piętrowego. Taka opcja jest szczególnie chętnie wykorzystywana w pokojach dziecięcych. Ponadto w salonach meblowych możemy znaleźć łóżka, które posiadają wbudowana szafkę.

W niektórych istnieje możliwość dołączenia biurka. W ten sposób jeden mebel pełni funkcję kilku. Jest to bardzo praktyczne tym bardziej, że w pokoju wielofunkcyjnym bardzo istotne jest odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni.

Przydatna może okazać się także szafa wnękowa z przesuwanymi drzwiczkami. Jest to kolejna oszczędność miejsca. Jeżeli w popularnych salonach meblowych nie ma odpowiedniego dla nas zestawu, warto zlecić wykonanie mebli na wymiar. Jest to droższe rozwiązanie, jednak wówczas zyskamy zestaw, który jest idealnie dopasowany do konkretnego pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *